Kategoria: Turkol
25 maja 2020
20.40
Łomża i Ostrów Mazowiecka
Na koniec Podlasia 2019
pozostały wycieczki do dwóch miast, do których od 1993 roku nie docierają pociągi pasażerskie — Łomży i Ostrowi Mazowieckiej.
Liczba odsłon: 1623;
Liczba komentarzy:
0
Przyporządkowane kategorie:
Arriva RP (8),
EN57 (7),
Łomża (1),
mazowieckie (5),
MR/MRD (11),
Nasielsk (1),
Ostrołęka (2),
Ostrów Mazowiecka (1),
pociąg specjalny (1),
podlaskie (4),
Śniadowo (1),
Turkol (6)
21 maja 2020
20.21
Pociąg do Walił
Ostatni dzień wyprawy rozpoczęliśmy od przejazdu do Walił.
Liczba odsłon: 1162;
Liczba komentarzy:
0
Przyporządkowane kategorie:
174A (1),
754 (4),
Arriva RP (8),
Białystok (5),
Łapy (1),
mazowieckie (5),
MR/MRD (11),
Ostrołęka (2),
PKP Intercity (23),
podlaskie (4),
TLK Mamry (1),
Turkol (6),
Waliły (1)
14 maja 2020
22.23
Bielsk Podlaski, Hajnówka i Cisówka
W drugiej części dnia 9 lutego 2019 roku przejechaliśmy zespołem trakcyjnym MR/MRD z Białegostoku do Cisówki przez Bielsk Podlaski, Lewki, Hajnówkę i Siemianówkę i z powrotem.
Liczba odsłon: 1770;
Liczba komentarzy:
0
Przyporządkowane kategorie:
Arriva RP (8),
Białystok (5),
Bielsk Podlaski (1),
Cisówka (1),
Czeremcha (3),
Hajnówka (3),
MR/MRD (11),
Narewka (1),
podlaskie (4),
Siemianówka (1),
Turkol (6)
9 maja 2020
16.10
Z Ełku do Białegostoku przez Olecko i Suwałki
Dzień drugi: Ełk — Olecko — Suwałki — Sokółka — Kuźnica Białostocka — Białystok
Liczba odsłon: 1380;
Liczba komentarzy:
0
Przyporządkowane kategorie:
754 (4),
Arriva RP (8),
Białystok (5),
Ełk (3),
EN57ALd (1),
ET25 (1),
EU07 (7),
Kuźnica Białostocka (1),
MR/MRD (11),
Olecko (1),
PKP Cargo (8),
PKP Intercity (23),
SA137 (3),
Sokółka (1),
Suwałki (2),
TEM2 (1),
Turkol (6)
21 kwietnia 2020
21.02
Orzysz
Ostatnią atrakcją pierwszego dnia przejazdu specjalnego Turkol Podlasie 2019
był pociąg z Ełku do Orzysza i z powrotem.
Liczba odsłon: 1401;
Liczba komentarzy:
0
Przyporządkowane kategorie:
Arriva RP (8),
Ełk (3),
MR/MRD (11),
Orzysz (1),
Turkol (6)
19 kwietnia 2020
19.37
Olsztyn, Korsze i Skandawa
Trasa na dziś: Grudziądz — Kwidzyn — Prabuty — Iława Główna — Olsztyn Główny — Korsze — Skandawa — Korsze — Giżycko — Ełk.
Liczba odsłon: 1724;
Liczba komentarzy:
0
Przyporządkowane kategorie:
Arriva RP (8),
Ełk (3),
Giżycko (1),
Grudziądz (3),
Iława (1),
Iława Główna (1),
Korsze (1),
MR/MRD (11),
Olsztyn (1),
Olsztyn Główny (1),
PKP Cargo (8),
Skandawa (1),
ST44 (4),
Turkol (6)